Dodano: 2018-07-20

Ekologiczne środki czystości

Każdego dnia zużywamy bardzo duże ilości środków chemicznych, które następnie trafiają do środowiska rozkładając się przez określony czas. Są to przede wszystkim detergenty, które pomagają utrzymać ład i porządek w ramach gospodarstwa domowego. Ale w Naturalharmony.pl dostępne są produkty, dzięki którym można utrzymać porządek i nie wpływać niekorzystnie na środowisko.

Ekologiczne środki czystości zostały stworzone w oparciu o związki, które same ulegają rozkładowi i w większości pochodzą od składników roślinnych. Szczególnie jeśli chodzi o związki zapachowe, które są tworzone na bazie naturalnych produktów. W ofercie znalazły się między innymi płyny do naczyń, tabletki do zmywarek oraz płyn do prania. 

Oprócz wysokiej skuteczności produkty te charakteryzują się miłym zapachem i skoncentrowaną formą, która pozwala na długie używanie. 


Napisz OpinieUżytkownik Helena Jankowska dodał komentarz Ocena 3
Wielu z nas jest uczulonych na przeróżne specyfiki służące do czyszczenia łazienek czy kuchni. Ekologiczne środki rozwiązują ten problem, a przynajmniej dają szansę.
Opublikowano: 2018-08-01 15:00:00

Okoliczne Firmy