Dodano: 2019-05-31

ZAKŁAD POGRZEBOWY BOŻENA WITWICKA - Cena nagrobków

Postawienie estetycznego nagrobka jest jednym ze sposobów na upamiętnienie tych bliskich, którzy odeszli. Wykonane z najwyższą dbałością kamienne pomniki pozwalają wyraźnie zaznaczyć, kto spoczywa w danym grobie. Pomnik nagrobny może być dziełem sztuki, jeśli korzysta się z usług odpowiedniego przedsiębiorstwa. Te najpiękniejsze można znaleźć w ofercie Zakładu Pogrzebowego Witwicka.

W ofercie firmy można znaleźć zarówno pionowe, jak i poziome płyty nagrobne. Proponują również rodzinne grobowce i kapliczki. Szeroki wybór kształtów, rodzaju kamienia i jego barw pozwala dobrać najlepszą propozycję dla konkretnych oczekiwań. Cena nagrobków nie jest stała – wiele bowiem zależy od tego, czego wymaga klient. Aby więc ustalić koszt zakupu i ustawienia pomnika, warto skontaktować się z pracownikami zakładu pogrzebowego.

Czemu warto wybrać ich ofertę? M.in. dlatego, że proponują kompleksowe usługi funeralne. Dzięki temu można realnie zaoszczędzić, a jednocześnie szybko i sprawnie załatwić wszelkie sprawy związane z organizacją pogrzebu. To zaś cechy, które w takiej chwili są nie do przecenienia.


Napisz OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Okoliczne Firmy