Dodano: 2020-06-01

Koronawirus badania Warszawa

Szeroki zakres przeprowadzanych badań i rzetelna kadra zarówno diagnostów, jak i biologów, analityków medycznych, lekarzy oraz bioinformatyków to gwarancja wysokiego standardu obsługi. Centrum Medyczne MedGen w swojej ofercie oprócz diagnostyki, ma też konsultacje genetyczne, a to dyspozycji pacjentów jest również Poradnia Pediatryczna i Dietetyczna. 

W laboratorium możliwe są także testy na koronawirus, a badania w Warszawie są przeprowadzone z uwzględnieniem dwóch metod — ELISA i RT-PCR. Pierwsza z nich oparta jest na teście wykazującym przeciwciała (IgM i IgG), a druga wykrywa RNA wirusa, które jest odpowiedzialne za chorobe COVID -19. 

W trosce o zdrowie pacjentów placówka bardzo dba o bezpieczeństwo i jakość wyników. Laboratorium wyposażone jest w nowoczesną i certyfikowaną aparaturę i doświadczonych pracowników. Na potrzeby badan stworzone zostały specjalistyczne punkty pobrań. Cały proces, począwszy od ankiety wypełnianej przez pacjenta, przez pobieranie materiału diagnostycznego, aż do przetransportowania próbek do laboratorium jest przeprowadzany w odpowiednich warunkach.


Napisz OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Okoliczne Firmy