Dodano: 2020-08-16

Pizza Zator

Niebanalne połączenia smaków podczas wakacji kuszą każdego. Aby ich spróbować, nie trzeba wyjeżdżać daleko. Ciekawą ofertę gastronomiczną można znaleźć na stronie internetowej scandirestaurant.pl. 

Umieszczone zostało tam menu restauracji, a jedną z jego sztandarowych pozycji jest bardzo popularne danie, czyli włoska pizza. W Zatorze przyrządza się ją jednak nieco inaczej niż na Półwyspie Apenińskim. Składniki, które znajdują się na tradycyjnym drożdżowym cieście, to zarówno znane połączenia smaków, jak i nietypowe, będące ukłonem w stronę krajów skandynawskich.

W propozycji menu można znaleźć również inne, doskonale znane dania, jak chociażby burgery. Dla wielbicieli nieco bardziej tradycyjnych potraw w ofercie umieszczono polskie przysmaki. Ich przyrządzaniem zajmują się profesjonalni szefowie kuchni, co daje gwarancję smaku i aromatu w każdym kęsie lub łyżce efektów ich pracy.

Po pysznym posiłku świetną opcją jest spacer po pobliskiej plaży, podziwiając zachód słońca. Widok ten będzie niezapomniany, kiedy zostanie podkreślony kolorowym drinkiem z restauracyjnego baru.


Napisz OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Okoliczne Firmy