Dodano: 2019-03-19

https://www.cyfroweetykiety.pl/etykiety_samoprzylepne_na_roli

Drukarnią, która potrafi stworzyć unikalne nalepki produktowe, jest FOPS. Firma zapewnia profesjonalny druk cyfrowy etykiet na roli lub na arkuszu. Użycie najnowszych technologii pozwala na wyjątkowo szybkie, ale jednocześnie tanie i nadzwyczaj precyzyjne przygotowanie naklejek.

Firma dba o to, by każdy projekt w pełni odpowiadał oczekiwaniom poszczególnych klientów. Ogromne doświadczenie oraz wyjątkowe zaangażowanie w zlecenia daje zamawiającym gwarancję najlepszej, profesjonalnej usługi.

Zespół wykwalifikowanych pracowników dba o to, by produkcja etykiet odbywała się według najwyższych standardów, zgodnych z normami ekologicznymi. Wszystkie odpady poprodukcyjne poddawane są segregacji, a następnie przekazywane są firmom specjalizującym się w utylizacji. Ponadto znacznie ograniczone jest użycie podłoży zawierających PCV. To, że firma przykłada wszelkich starań, aby działać w zgodzie z naturalnym środowiskiem, potwierdzają liczne certyfikaty i atesty. Wszystkie dostępne są na stronie internetowej drukarni.


Napisz OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Okoliczne Firmy