Dodano: 2019-06-18

Cyklinowanie podłogi Warszawa cena | abc PARKIETU

Proces cyklinowania może wydawać się dość łatwy, jednak w praktyce wymaga on dużego doświadczenia i fachowej wiedzy, którą nie każdy ma. Nie wszyscy również wiedzą, że ścieranie miękkiego materiału, takiego jak jawor, sosna, świerk, czy modrzew wymagać będzie wykorzystania innego papieru ściernego, niż jak miałoby to miejsce w przypadku dębu lub jesionu. Trzeba też pamiętać, że w momencie, gdy dana osoba zeszlifuje podłogę nierówno, dołki, rysy i wgłębienia staną się bardziej widoczne. To właśnie między innymi dlatego nie zaleca się wykonywania renowacji parkietu samodzielnie. O wiele lepszym rozwiązaniem jest kontakt z firmą ABC Parkietu, która oferuje cyklinowanie podłogi w Warszawie w niskiej cenie.

Należy jednak zaznaczyć, że cyklinowanie jest jedynie początkiem odnawiania podłogi, ponieważ deski muszą zostać odpowiednio zaimpregnowane. Najczęściej wykorzystuje się do tego lakier, który dodatkowo nabłyszcza wybraną powierzchnię. Alternatywą dla takiego rozwiązania jest olejowanie, dające szansę wydobycia naturalnego koloru drewna.


Napisz OpinieUżytkownik hididdilo dodał komentarz Ocena 3
Moim zdaniem abc PARKIETU to najlepsi specjaliści od cyklinowania - jakość ich usług jest bardzo wysoka. To właśnie dzięki nim udało mi się odnowić starą podłogę.
Opublikowano: 2019-09-11 11:17:34

Okoliczne Firmy